7/24 İletişim

0539 709 5325

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@valuesmetal.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp

KONFERANS ve SİNEMA SALONU İMALATI

Konferans ve Sinema salonu yapımı bir inşaat faaliyeti olmakla birlikte birbirinden bağımsız süreçler ve sektörler olarak ayrılabilir. Bunlar konferans salonu sahne yapımı, konferans salonu zemin yükseltme, konferans koltuğu zemin uygulamaları ve konferans koltuğu montajı vb. Firmamız siz değerli müşterilerine uygun fiyatlarla pratik çözümler geliştirerek anahtar teslim konferans salonları inşaa eder.

Konferans Salonu zemin basamaklandırma işlemlerinde optimum dayanıklılık ve üzerindeki yoğun insan trafiğini uzun vadede sorunsuz bir şekilde kaldırabilmek için proje büyüklük ve durumuna göre çelik ızgaralar yapımı işlemiyle başlar. Talebe göre koltuk yerleştirmesi tarafımızdan yapılıp anahtar teslim Konferans & Sinema Salonunu teslim ediyoruz.

Konferans Salonu Yapımı

Konferans Salonu Yapımı konusunda uzman kadromuz ile anahtar teslim salon projeleri yapmak amacıyla Bursa’da kurulan Values Metal, hem uygun fiyat hem de kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir. Dizayn Konferans Salonu Yapımı, sinema tiyatro salonu gibi konularda hizmet vermektedir. Uzun yıllar sektörde çalışmış tecrübeli kadrosu size en uzun vadeli çözümleri üretecektir.

Konferans Salonu Yapım
Okul Konferans Salonu
Tiyatro Konferans Salonu
Çok Amaçlı Salon Yapımı
Sinema Salonu Yapımı
Toplantı Salonu Yapımı

Values Metal olarak sizlere en uygun fiyatlarla en hızlı şekilde konferans salonu imalat hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz fiyat teklifi almak için hemen arayın.

 

 

Mesaj Yolla