7/24 İletişim

0539 709 5325

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@valuesmetal.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp

Ara-Asma Kat Yapımı

Asma kat; ticari kullanımına ayrılmış olan mağaza, dükkan, showroom, üretim tesislerinde, sanayi tesisleri, çelik konstrüksiyon yapılar vb. binaların yüksek tavan olan zemin katında iş yeri olarak düzenlenen, ait olduğu bağımsız bölümü tamamlayan ve bu bölümle bağlantı sağlayan kattır.

Asma kat, beton kolonlara yada tavan kirişlerine monte edilerek bina ile bütünlüğü sağlanır. Eğer çalışma yapılacak alanda beton kolon veya taşıyıcı direkler bulunmuyorsa asma kat belirli çelik direkler ile taşınacak şekilde projelendirilir ve üretilir. Kullanım alanlarında yüksek performans için yükü taşıyacak minimum çelik direkler ve maksimum direk açıklıkları kullanılır.

Tavan destekli asma kat modeli, Kiriş destekli asma kat modeli, Kolon destekli asma kat modeli şeklinde projelendirmesi, imalatı ve montajı yapınızın durumuna göre yapılır.

Asma katlar restoran, kafe, kantin, oyun salonları, gösteri merkezleri, camiler, fabrikalar, stüdyo dairelerde kısacası inşaatın olduğu her yapıda kullanılabilir.

Demonte vaziyette üretilebilirler
Üretimi ve montajı hızlıdır
Bina bütünlüğünü bozmaz ve binaya ek yük getirmez
Yüksek dayanıma sahiptir
Beton kolon ve tavan kirişlerine monte edilebilir
Kiriş ve kolon olmayan binalarda çelik ayaklar ile taşınabilir
Yüksek taşıma kapasitesine sahiptirler
Geniş kullanım alanları sağlar

Values Metal olarak sizlere en uygun fiyatlarla en hızlı şekilde ara kat imalat hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz fiyat teklifi almak için hemen arayın.

 

 

Mesaj Yolla